Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

Поліція превентивної діяльності в Україні у межах компетенції реалізує державну політику у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку, безпеки дорожнього руху, організації роботи дозвільної системи, превентивної та профілактичної діяльності, запобігання та припинення насильства в сім’ї.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

Пріоритетним завданням факультету є забезпечення високого рівня навчального процесу, виховання здобувачів вищої освіти у дусі патріотизму та поваги до народу, створення умов для всебічного розвитку особистості майбутнього офіцера української поліції, набуття курсантами теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, необхідних для виконання завдань, пов’язаних із майбутньою службою. Факультет пишається курсантами, які мають значні успіхи у навчанні та досягають висот у науковому житті університету та України в цілому. Найвищий бал (90.2) серед здобувачів освіти факультету має курсант навчальної групи ПД-733 рядовий поліції Марина Патріман, яка за результатами проведеного конкурсу наукових робіт серед здобувачів вищої освіти ДДУВС у 2017/18 навчальних роках, отримала диплом ІІ ступеня.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

Курсанти беруть активну участь у громадському житті навчального закладу та факультету, організації роботи поетичних, танцювальних, вокальних, творчих гуртків, проведенні вечорів відпочинку, активно залучаються до участі у роботі наукових гуртків університету, проведенні науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів. Так, курсанти факультету щорічно беруть участь у конкурсі «Караоке у ДДУВС» (здобуто І місце у 2017 році та ІІІ місце у 2018), «Говоримо українською» (здобуто ІІ місце у 2017 році), міжнародному фестивалі «Джаз-фест», що проходить у м. Дніпро, міжнародному конкурсі студентської та учнівської молоді імені Тараса Шевченка та міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, університетському конкурсі «Шевченківські читання», міжвузівському поетичному конкурсі авторських творів «Поеті-20ХХ» (у 2018 році участь взяли курсанти факультету – Альона Шоль та Марина Залогіна).

Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

За всебічної співпраці з курсантським активом у підрозділі успішно реалізовуються заплановані заходи з культурно-масової роботи, патріотичного та естетичного виховання молодих правоохоронців. Проводиться цілеспрямована робота щодо підтримки та заохочення талановитої та обдарованої молоді, учасників художньої самодіяльності, команди КВК факультету. Так, за результатами показових виступів у 2018 році творчий колектив факультету отримав гран-прі конкурсу-огляду художньої самодіяльності університету та був відзначений дипломом «Творчий прорив року». Разом із тим збірна команда факультету з КВК – «Колесо Фортуни» взяла участь в університетському конкурсі та отримала кубок переможця у 2018 році.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

Особовий склад активно залучається до тренувань у спортивних секціях (з боротьби самбо та дзюдо; рукопашного бою; гирьового спорту; легкоатлетичного кросу; ігрових видів спорту; стрільби з бойової зброї). Особлива увага приділяється фізичному загартуванню колективу.

Гордість факультету – курсант 2 курсу Віталій Скотников, який є майстром спорту України зі спортивної стрільби; курсант 1 курсу Єлизавета Шкуренко, яка отримала звання майстра спорту України з тхеквондо; курсант 3 курсу Артем Кіпа який має звання кандидата в майстри спорту України з жиму лежачи.

Спортивну славу факультету постійно примножують курсанти 2 курсу Павло Гудз та Данило Щеглов, які є кандидатами у майстри спорту з боксу; курсант 2 курсу Ростислав Гиркало, що є кандидатом у майстри спорту з греко-римської боротьби; курсант 1 курсу Олександр Алексієнко – кандидат у майстри спорту з боксу; курсант 2 курсу Марина Патріман, що є кандидатом у майстри спорту з дзюдо та курсант 2 курсу Марія Загорулько, що є кандидатом у майстри спорту з пауерліфтінгу; курсант 1 курсу Данило Філоненко – кандидат у майстри спорту з кік-боксингу та Ростислав Русін – кандидат у майстри спорту з самбо. Значна частина спортивних досягнень факультету також здобута і курсантом 2 курсу Олегом Корсаковим, який має звання кандидата в майстри спорту з фрі-файту.

Також, курсант 2 курсу факультету Владислав Космина неодноразово брав участь та перемагав у чемпіонатах міста, області та України з гирьового спорту як у складі команди університету так і в індивідуальному заліку. Окремою сторінкою в спортивному житті факультету виділився курсант 2 курсу Кардобан Руслан, що неодноразово брав участь та перемагав у чемпіонатах міста, області та України з легкоатлетичного кросу.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

У 2018 році на кафедрі тактико-спеціальної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності було створено кімнату тактичної медицини, в якій курсанти вивчають та відпрацьовують на манекенах-тренажерах процедуру надання домедичної допомоги при закритих та відкритих переломах, травмах м’яких тканин, кровотечах, гемостазах. Крім цього, курсанти засвоюють техніку серцево-легеневої реанімації дорослих, дітей та новонароджених, процес надання допомоги при опіках, інтоксикаціях, різновидах шоку.

Кімната тактичної медицини

Серед навичок, які вивчаються у кімнаті тактичної медицини – медичне сортування в разі колективної аварії, іммобілізація та евакуація постраждалих.

Кімната тактичної медицини

Факультет здійснює підготовку фахівців для підрозділів превентивної діяльності наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів: «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» (6.030402) – 186 осіб, термін навчання 3 роки та «Право» (081) – 47 осіб, термін навчання 4 роки на базі повної загальної середньої освіти, а також «магістр» за спеціальністю «Право» (081) – 23 особи, на базі базової вищої юридичної освіти, термін навчання 1 рік 8 місяців.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

У різні часи факультет очолювали висококваліфіковані фахівці, що сприяли його розвитку, а саме: С.О. Сліс, В.П. Лук`яненко, В.В. Доненко, С.Л. Недов, І.В. Пиріг, В.Є. Гуменюк, Р.М. Кацуба.

На сучасному етапі структура факультету складається з адміністративно-командного складу факультету та професорсько-викладацького складу 3-х кафедр: адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності, теорії та історії держави і права, а також тактико-спеціальної підготовки.

Адміністративний-командно склад факультету:

• Декан факультету – підполковник поліції, кандидат юридичних наук Жбанчик Андрій Васильович;

• Заступник декана факультету – підполковник поліції, кандидат педагогічних наук Царьов Олександр Дмитрович;

• Провідний фахівець факультету – підполковник поліції Кравченко Андрій Володимирович;

• Провідний фахівець факультету – капітан поліції Козак Дмитро Вікторович;

• Провідний фахівець факультету – старший лейтенант поліції Сидорова Ельвіра Олександрівна;

• Провідний фахівець факультету – полковник поліції у відставці Медяний Юрій Григорович;

• Фахівець факультету – капітан поліції Сергієв Олександр Сергійович;

• Фахівець факультету – старший лейтенант поліції Панасенко Альона Олегівна;

• Фахівець факультету – старший лейтенант поліції Книш Микола Олександрович;

• Фахівець факультету – лейтенант поліції Романов Максим Юрійович;

• Комірник факультету – Катичев Олег Миколайович.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

 

Контактна інформація:

Адреса: проспект Гагаріна, 26, місто Дніпро, 49000, навчальний корпус № 1, 5 поверх.

Тел. (056) 370–96–64.

E-mail: fpfpmgb@dduvs.in.ua

 
Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 51 413