Кафедра фізичного виховання

Кафедру фізичного виховання створено у складі юридичного факультету університету згідно з наказом МВС України № 552 від 10.08.2011 в результаті реорганізації кафедри фізичної культури і спеціальної фізичної підготовки.

Скрипченко Ірина Тарасівна

Скрипченко Ірина Тарасівна у 1992 році закінчила з відзнакою Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту за спеціальністю «Фізична культура». В 2004 році захистила кандидатську дисертацію і отримала звання кандидата наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності 24.00.01 «Олімпійський та професійний спорт», а у 2006 році – звання доцента кафедри веслового та вітрильного спорту.

Має стаж науково-педагогічної роботи 24 роки. Автор більш ніж 100 наукових та навчально-методичних робіт, серед яких 6 навчальних посібників та 5 публікацій у міжнародних науковометричних базах даних Scopus та Web of Science Core Collection. Постійний учасник та призер обласного міжвузівського Конкурсу на «Кращі наукові, навчальні, навчально-методичні та художньо-публіцистичні видання».

Працює над написанням наукової роботи за темою «Теоретичні і методичні засади підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту до професійної діяльності у сфері дитячо-юнацького туризму». Під її керівництвом захищено 1 кандидатську дисертацію.

Член редакційної колегії іноземних рецензованих наукових журналів «Journal of physical education and sport studies» (Турція), «The Baltic Science Journals Proceeding of The International Research, Education & Training Center» (Естонія), «The Caucasus-Economic and Social Analysis Journal of Southern Caucasus» (Грузія).

Запрошений спикер 10th International Physical Education and Sports Education Congress (Турція, 2019) з доповіддю «Використання інноваційних технологій при вивченні варіативного модуля «Туризм» в закладах загальної середньої освіти». Є членом організаційного комітету з проведення Всеукраїнської студентської науково-методичної конференції «Неолімпійський спорт: історія, проблеми управління та система підготовки спортсменів».

Член Вітрильної федерації України. Керівник Комплексної наукової групи з вітрильного спорту.

Нагороджена грамотою Управління освіти і науки облдержадміністрації та має подяки Жовтневої районної ради та Міського голови.

 

Склад кафедри фізичного виховання (2019 рік)

Кафедра фізичного виховання

• Професор кафедри Грибан Віталій Григорович, доктор біологічних наук, професор, заслужений робітник освіти України (викладає такі дисципліни: «Охорона праці в галузі та цивільний захист», «Безпека життєдіяльності та охорона праці»).

• Доцент кафедри Хмель-Дунай Галина Миколаївна, кандидат біологічних наук (викладає дисципліни «Охорона праці в галузі та цивільний захист», «Безпека життєдіяльності та охорона праці»).

• Старший викладач кафедри Івченко Оксана Миколаївна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, суддя, ліцензований статист міжнародної федерації баскетболу (FIBA) (викладає дисципліни «Домедична допомога», «Тактико-спеціальна підготовка», «Фізичне виховання»).

• Старший викладач кафедри Ластовкін Владислав Анатолійович, майстер спорту України з кікбоксінгу (викладає дисципліни «Фізичне виховання», «Спеціальна фізична підготовка»).

• Старший викладач кафедри Счастливець Віктор Іванович, майстер спорту СРСР з дзюдо та самбо (викладає дисципліну «Спеціальна фізична підготовка»).

•Старший викладач кафедри Місяць Юрій Володимирович, КМС з баскетболу, ліцензований суддя (оператор 24 секунд) міжнародної федерації баскетболу (FIBA) (викладає дисципліну «Фізичне виховання»).

• Викладач кафедри Повх Володимир Максимович, майстер спорту міжнародного класу з самбо та дзюдо, чемпіон світу з самбо, ветеран АТО, має нагрудний знак «За відзнаку у службі» від міністра МВС (викладає дисципліни «Техніко-тактична підготовка», «Тактична підготовка», «Фізичне виховання»).

• Викладач кафедри Скрипченко Олександр Тарасович, майстер спорту України з вітрильного спорту, багаторазовий призер змагань різного рівня з вітрильного спорту (викладає дисципліни «Вогнева підготовка», «Фізичне виховання»).

•Викладач кафедри Гуржий Олександра Сергіївна, КМС з волейболу, тренер СДЮШОР, суддя 2 категорії з волейболу (викладає дисципліну «Фізичне виховання»).

• Викладач кафедри Рожеченко Віктор Миколайович, КМС з кікбоксингу та волейболу (викладає дисципліни «Техніко-тактична підготовка», «Тактична підготовка»).

•Викладач кафедри Гончаренко Геннадій Павлович, спеціалізація легка атлетика (викладає дисципліни «Спеціальна фізична підготовка», «Фізичне виховання»).

•Викладач кафедри Порохнявий Андрій Вікторович, КМС з футболу, суддя 1 категорії з футболу (викладає дисципліну «Фізичне виховання»).

•Викладач кафедри Селезньов Сергій Олександрович, КМС з легкої атлетики (викладає дисципліни «Спеціальна фізична підготовка», «Фізичне виховання»).

•Викладач кафедри Маркечко Каріна Альбертівна, спеціалізація дзюдо (викладає дисципліни «Техніко-тактична підготовка», «Тактична підготовка», «Фізичне виховання»).

 

Одним із пріоритетних напрямків роботи кафедри є проведення наукових досліджень з метою вдосконалення розвитку основних фізичних якостей та підвищення рівня фізичної підготовленості майбутніх юристів. Так, навчально-педагогічними працівниками кафедри виконується наукове дослідження за темою «Оптимізація процесу фізичного виховання у вищих навчальних закладах України».

Особлива увага приділяється якості кадрового складу науково-педагогічних працівників кафедри фізичного виховання. Не викликає сумніву, що однією з дієвих форм підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників є навчання в аспірантурі та захист дисертації. Так, в 2019 році Івченко О.М. захистила дисертацію на тему «Комплексний контроль підготовленості баскетболістів на етапі попередньої базової підготовки», а Гуржий О.С. вступила до аспірантури ПДАФКіС.

Викладачі кафедри постійно підвищують свій професійний рівень приймаючи участь у суддівстві міжнародних змагань з баскетболу (Еврокубків) та всеукраїнських змагань і регіональних змагань з волейболу, футболу, легкої атлетики, самбо, вітрильного спорту, спортивного туризму тощо.

Колектив кафедри велику увагу приділяє спортивно-масовій та навчально-тренувальній роботі зі збірними командами університету. На кафедрі працюють спортивні секції з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, футболу, футзалу, настільного тенісу, дзюдо, рукопашного бою, штанги та шахів.

Студенти юридичного факультету у складі збірних команд університету постійно беруть участь і стають переможцями та призерами чемпіонатів ФСТ «Динамо», Спартакіади Дніпропетровської області серед вищих навчальних закладів, чемпіонатів України, міських і обласних змагань.

Кафедра фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання

 

Адреса електронної пошти: k_fv@dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 6 401