Відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ННІ ЗНПК ДДУВС

Положення про відділення

Відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації було створено на базі відділення післядипломної освіти згідно з наказом МВС України від 14.09.2016 № 936 «Про організаційно-штатні зміни у МВС».

Свою історію підрозділ розпочав у 1998 році, як курси перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників ОВС Дніпропетровського юридичного інституту і центру бойової підготовки УМВС України в Дніпропетровській області. В подальшому, в залежності від пріоритетності завдань підрозділ було перетворено у центр післядипломної освіти та відділення післядипломної освіти, до основних напрямків роботи якого входили: початкова підготовка вперше прийнятих на службу працівників ОВС, підвищення кваліфікації та спеціалізація діючих працівників ОВС, стажування командно-викладацького складу. У різні роки роботою підрозділу керували: Колодяжний М.М., Мухоїд М.М., Чвертка Ю.Ю., Вітвіцький С.С., Рибалкін А.О., Великий Ю.М.

 

До особового складу відділення входять:

 

Завідувач відділення – Мамчій Олексій Іванович, полковник поліції.

 

Провідні фахівці:

Камишов Олександр Леонідович, підполковник поліції

Володарський Олександр Леонідович

 

Фахівці відділення:

Дробот Наталія Сергіївна,

Шевченко Віталій Олексійович

 

Викладачі циклів:

Чухлебов Ігор Олександрович, підполковник поліції

Заставська Валерія Валеріївна, майор поліції

Шикута Віра Павлівна, майор поліції

Латайко Олексій Володимирович

 

Відділення забезпечує потреби ГУНП, на підставі наказів МВС та МОН України, в проходженні первинної професійної підготовки та післядипломної освіти поліцейськими НПУ; здійснює контроль за організацією навчання з первинної професійної підготовки у Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя).

Освітній процес у відділенні організовано шляхом спільної діяльності науково-педагогічного та командно-адміністративного складу університету. Змістовий бік навчання визначається та здійснюється провідними кафедрами університету. Процес навчання відбувається у тісній співпраці з керівництвом Департаменту персоналу МВС України, практичними підрозділами ГУНП, за участі міжнародних інституцій, зокрема ОБСЄ та ICITAP.

Спільно з фахівцями тренінгового центру ГУМВС в Дніпропетровській області на базі відділення у 2014 та 2015 роках початкову професійну підготовку пройшли більше тисячі добровольців, з яких було укомплектовано підрозділи патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», «Січеслав», «Луганськ» та «Артемівськ».

Післядипломну освіту поліцейських НПУ спрямовано на послідовне оволодіння ними новими знаннями та уміннями, вдосконаленням професійної майстерності, підвищення їх морально-ділових якостей, вивчення найновіших досягнень науки і техніки, використання позитивного досвіду роботи органів та підрозділів Національної поліції України.

За результатами успішного виконання навчального плану слухачі отримують відповідні свідоцтва, сертифікати та дипломи державного зразка.

У відділенні протягом 2020 року проведено проходження підвищення кваліфікації та спеціалізації 1871 слухачів сімнадцяти категорій працівників Національної поліції України, із вісімнадцяти областей України.

У 2019 році розпочато реалізацію пілотного проекту «Поліцейський офіцер громади».

У 2019-2020 роках було зараховано на навчання 262 поліцейських за програмою спеціалізації «дільничних офіцерів поліції, закріплених в об’єднаних територіальних громадах» з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Харківської та Черкаської областей. Зв’язок поліцейських НПУ з громадою повинен бути направлений на забезпечення з боку дільничних офіцерів поліції безпеки, допомоги та захисту для громадян.

Організовано навчання для 786 військовослужбовців, з метою отримання ними превентивних та поліцейських заходів примусу. Проведення навчання відбувається за участю науково-педагогічного складу університету, як у Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя), так і за місцем дислокації військових частин.

Проведено підвищення кваліфікації з використанням елементів дистанційного навчання 663 дільничних офіцерів поліції, працівників слідства, ювенальної превенції, превентивної діяльності, кадрового забезпечення, контролю за обігом зброї, організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.

Наявний аудиторний фонд відділення дає можливість надати освітні послуги в системі післядипломної освіти, з разовим наповненням, у кількості 180 осіб, а саме: лекційна зала на 72 місця обладнана мультимедійними засобами; 4 навчальні аудиторії на 30 місць кожна обладнані комп’ютерною технікою з можливістю доступу до мережі інтернет; аудиторія з мультимедійним тиром; кабінети адміністративного та викладацького складу; господарський блок.

 

Контактні дані:

Адреса: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26, корпус 3, поверх 4

Телефон: (056) 756-45-62

Електронна пошта: cpo@dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання


Кількість переглядів сторінки: 14 544