Відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ННІ ЗНПК ДДУВС

Положення про відділення

Відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації було створено на базі відділення післядипломної освіти згідно з наказом МВС України від 14.09.2016 № 936 «Про організаційно-штатні зміни у МВС».

Свою історію підрозділ розпочав у 1998 році, як курси перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників ОВС Дніпропетровського юридичного інституту і центру бойової підготовки УМВС України в Дніпропетровській області. В подальшому, в залежності від пріоритетності завдань підрозділ було перетворено у центр післядипломної освіти та відділення післядипломної освіти, до основних напрямків роботи якого входили: початкова підготовка вперше прийнятих на службу працівників ОВС, підвищення кваліфікації та спеціалізація діючих працівників ОВС, стажування командно-викладацького складу. У різні роки роботою підрозділу керували: Колодяжний М.М., Мухоїд М.М., Чвертка Ю.Ю., Вітвіцький С.С., Рибалкін А.О., Великий Ю.М.

 

До особового складу відділення входять:

 

Завідувач відділення – Мамчій Олексій Іванович, полковник поліції.

 

Провідні фахівці:

Камишов Олександр Леонідович, підполковник поліції

Володарський Олександр Леонідович

 

Фахівці відділення:

Дробот Наталія Сергіївна,

Шевченко Віталій Олексійович

 

Викладачі циклів:

Чухлебов Ігор Олександрович, підполковник поліції

Заставська Валерія Валеріївна, майор поліції

Шикута Віра Павлівна, майор поліції

Латайко Олексій Володимирович

Дерій Юрій Миколайович

Копилов Едуард Володимирович

Войтюк Марина Петрівна

Шендакова Катерина Гіївна

 

Відділення забезпечує потреби ГУНП, на підставі наказів МВС та МОН України, в проходженні первинної професійної підготовки та післядипломної освіти поліцейськими НПУ; здійснює контроль за організацією навчання з первинної професійної підготовки у Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя).

Освітній процес у відділенні організовано шляхом спільної діяльності науково-педагогічного та командно-адміністративного складу університету. Змістовий бік навчання визначається та здійснюється провідними кафедрами університету. Процес навчання відбувається у тісній співпраці з керівництвом Департаменту персоналу МВС України, практичними підрозділами ГУНП, за участі міжнародних інституцій, зокрема ОБСЄ та ICITAP.

Спільно з фахівцями тренінгового центру ГУМВС в Дніпропетровській області на базі відділення у 2014 та 2015 роках початкову професійну підготовку пройшли більше тисячі добровольців, з яких було укомплектовано підрозділи патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», «Січеслав», «Луганськ» та «Артемівськ».

Післядипломну освіту поліцейських НПУ спрямовано на послідовне оволодіння ними новими знаннями та уміннями, вдосконаленням професійної майстерності, підвищення їх морально-ділових якостей, вивчення найновіших досягнень науки і техніки, використання позитивного досвіду роботи органів та підрозділів Національної поліції України.

За результатами успішного виконання навчального плану слухачі отримують відповідні свідоцтва, сертифікати та дипломи державного зразка.

У відділенні протягом 2020 року проведено проходження підвищення кваліфікації та спеціалізації 1871 слухачів сімнадцяти категорій працівників Національної поліції України, із вісімнадцяти областей України.

У 2019 році розпочато реалізацію пілотного проекту «Поліцейський офіцер громади».

У 2019-2020 роках було зараховано на навчання 262 поліцейських за програмою спеціалізації «дільничних офіцерів поліції, закріплених в об’єднаних територіальних громадах» з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Харківської та Черкаської областей. Зв’язок поліцейських НПУ з громадою повинен бути направлений на забезпечення з боку дільничних офіцерів поліції безпеки, допомоги та захисту для громадян.

Організовано навчання для 786 військовослужбовців, з метою отримання ними превентивних та поліцейських заходів примусу. Проведення навчання відбувається за участю науково-педагогічного складу університету, як у Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя), так і за місцем дислокації військових частин.

Проведено підвищення кваліфікації з використанням елементів дистанційного навчання 663 дільничних офіцерів поліції, працівників слідства, ювенальної превенції, превентивної діяльності, кадрового забезпечення, контролю за обігом зброї, організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.

Наявний аудиторний фонд відділення дає можливість надати освітні послуги в системі післядипломної освіти, з разовим наповненням, у кількості 180 осіб, а саме: лекційна зала на 72 місця обладнана мультимедійними засобами; 4 навчальні аудиторії на 30 місць кожна обладнані комп’ютерною технікою з можливістю доступу до мережі інтернет; аудиторія з мультимедійним тиром; кабінети адміністративного та викладацького складу; господарський блок.

 

Контактні дані:

Адреса: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26, корпус 3, поверх 4

Телефон: (056) 756-45-62

Електронна пошта: cpo@dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

Порядок звернення та реагування на випадки булінгу


Кількість переглядів сторінки: 16 795