Наукова лабораторія соціологічного моніторингу

 

З 2004 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ функціонує наукова лабораторія соціологічного моніторингу.

У 2016 році відповідно до наказу ДДУВС від 29.09.2016 № 547 «Про організаційно-штатні зміни» реорганізовано та створено у складі Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації наукову лабораторію соціологічного моніторингу.

Основними завданнями Наукової лабораторії соціологічного моніторингу Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації є: проведення соціологічних досліджень щодо аналізу якості надання освітніх послуг, проблем ефективної організації роботи з професійної орієнтації населення, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів тощо. Надання кваліфікованої науково-практичної, консультаційної допомоги підприємствам, установам і організаціям, іншим юридичним та фізичним особам місцевого та регіонального рівня в межах чинного законодавства. Вивчення громадської думки щодо діяльності поліції: проблеми довіри населення, роль засобів масової інформації у формуванні іміджу працівників поліції; шляхи його покращення; взаємодія органів поліції, громадських організацій та населення у протидії корупції, екстремізму та іншим видам протиправної поведінки. Вивчення специфіки адаптації здобувачів вищої освіти до навчання і практичної діяльності, проблеми якості навчання, готовність випускників до майбутньої професійної діяльності, проблеми зворотного зв’язку між теорією навчання та практичною роботою.

Завідувач наукової лабораторії соціологічного моніторингу – Почтовий Максим Миколайович кандидат юридичних наук.

 

У складі лабораторії працюють:

провідний науковий співробітник Добробог Людмила Миколаївна

 

Наукові співробітники:

Ревіна Ганна Володимирівна

Толошна Наталія Василівна.

 

Контактні дані:

Адреса: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26, корпус 10, кабінет 3, 13.

Телефон завідувача наукової лабораторії соціологічного моніторингу Почтового М.М. (+38-068-774-97-92)

Електронна пошта: nlsm@dduvs.in.ua


Кількість переглядів сторінки: 4 246