Відділ фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

Відділ свою історію веде з часу створення навчального закладу у 1966 р. З 1997 р. з набуттям ним статусу вузу відділ у різні роки очолювали О.М. Коник, Ж.А. Зайцева, І.О. Трипольська.

Начальник ВФЗБО – головний бухгалтер Олена ШИТОВА спромоглась організувати та об’єднати професіоналів своєї справи.

Начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку О.А. Шитова

Шитова Олена Анатоліївна народилася 20 грудня 1969 року.

У 2001 році закінчила Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Облік і аудит».

З листопада 1997 до травня 2015 року проходила службу в органах внутрішніх справ на посадах головного бухгалтера установи по виконанню покарань УМВС України в Дніпропетровській області та начальника сектора фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.

З травня до листопада 2015 року працювала на посаді завідувача сектора фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.

З листопада 2015 року займає посаду начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Заступник начальника відділу Олександр ГРОМОВ здійснює контроль за роботою працівників відділу з ведення бухгалтерського обліку зобов’язань і господарських операцій, забезпечує збереження державної власності й раціональне використання грошових коштів та матеріальних цінностей.

Заступник начальника відділу Олександр ЦИГАНКОВ здійснює аналіз надходження та витрат коштів власних надходжень Університету, складає кошториси вартості платного навчання, здійснює розрахунок вартості мешкання студентів та інших осіб у гуртожитках Університету.

Провідний бухгалтер Наталія КАМІНСЬКА здійснює внутрішній облік матеріальних цінностей Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», отриманих від ДДУВС для забезпечення діяльності центру. Проводить звірку запасів по книгам складського обліку з бухгалтерським обліком Університету. Контролює правильність складання та виконання договірних зобов’язань стосовно надання послуг енергопостачальних та водопостачальних компаній.

Провідний бухгалтер Олена ПРОХОРЕНКО здійснює внесення даних банківських виписок загального фонду державного бюджету в автоматизовану програму ведення бухгалтерського обліку, здійснює підготовку документів для реєстрації та проведення видатків в органах Державної казначейської служби.

Бухгалтер Діана ХАРЧЕНКО та Катерина МАНЬКОВСЬКА здійснюють внесення даних банківських виписок спеціального фонду державного бюджету в автоматизовану програму ведення бухгалтерського обліку, складають авансові звіти по відрядженням працівників Університету, здійснюють підготовку документів для реєстрації та проведення видатків в органах Державної казначейської служби;

Провідний бухгалтер Альона СПИРИДОНОВА та бухгалтери Олена БЕЗСРЕБРЕННИКОВА і Алла ДВОРНІКОВА здійснюють нарахування заробітної плати та грошового забезпечення працівникам та курсантам Університету, звітують до Фіскальної служби та органів соціального захисту населення.

Провідний бухгалтер Олександр СОРОЧИНСЬКИЙ здійснює облік основних засобів та нематеріальних активів Університету, контролює роботу бухгалтерів з матеріального обліку. Бухгалтер Надія РЕДЬКА здійснює облік надходження та списання малоцінних необоротних матеріальних активів, у т.ч.: білизни, постільних речей, одягу та взуття, паливно-мастильних матеріалів, автозапчастин тощо, та капітальних інвестицій в інші необоротні матеріальні активи, Людмила ШЕВЧЕНКО складає наряд-накази та калькуляцію страв у курсантській їдальні Університету, Людмила РЕШЕТІЛО здійснює облік надходження та списання будівельних матеріалів, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів, продуктів харчування на складах Університету.

Провідний бухгалтер Любов ЧУХНЮК здійснює облік та нарахування усіх видів надходжень за послуги, що надаються Університетом.

Повідний бухгалтер Валентина ПЕРЕУТА здійснює відображення державних витрат Університету на єдиному веб-порталі використання публічних коштів «Е-DATA», формує додаток до річного плану державних закупівель та протягом року вносить зміни до нього, здійснює кодування товарів, робіт і послуг, які не підпадають під проведення процедури закупівлі.

Економіст Віталій ПУГАЧ здійснює розрахунки витрат, пов’язаних з утриманням курсантів, узагальнює отримані від фахівців відділу та інших підрозділів Університету дані стосовно вартості харчування, отримання медичної допомоги, комунальних послуг тощо.

Касир Ірина БРИЖАК здійснює операції з прийняття, обліку, видачі та зберігання грошових коштів і цінних паперів.

Працівники відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку. 2016 рік

 

Адреса електронної пошти: vfzbo@dduvs.in.ua

Контактна інформація:

Начальник ВФЗБО-головний бухгалтер Шитова Олена – (056) 756-45-75;

Заступник начальника ВФЗБО Громов Олександр (056) 756-45-85;

Заступник начальника ВФЗБО Циганков Олександр (056) 756-46-08;

Бухгалтер з обліку платних полсуг Чухнюк Любов (056) 756-46-02;

Блок матеріального обліку (056) 756-46-05;

Блок нарахування заробітної плати та грошового забезпечення (056) 756-46-04

 

Структура університету

 


Кількість переглядів сторінки: 4 676