Відділ організації служби

Історія створення та керівництво
Відділ організації служби як структурний підрозділ навчального закладу вперше було створено у 2000 році наказом МВС України № 468.

У різні часи існування підрозділ мав різну організаційно-штатну структуру, підпорядковувався проректору зі стройової частини і режиму (полковник міліції Юшко В.В.), проректору по службі (генерал-лейтенант міліції Калинюк В.Ю., полковники міліції Головченко А.І., Сінченко А.Г., Сліс С.О., Гуменюк В.Є., Коротич І.В., Ковбаса В.М.), начальнику відділу (полковник міліції Ковбаса В.М., підполковник міліції Волошин С.О., майор міліції Шовкопляс І.В.). До 2016 року до складу відділу входила комендатура.

Сьогодні відділ організації служби Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ очолює заступник начальника відділу майор поліції Лучка Олег Миколайович.

Лучка О.М. службу в органах внутрішніх справ почав у 1997 році на посаді контролера КПП Дніпропетровського училища міліції. З 1998 року працював на посаді помічника чергового у Дніпропетровському юридичному інституті, а з 2000 року на посаді помічника чергового у Юридичній академії МВС України (м. Дніпропетровськ). З 2005 року працював у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ на посаді чергового коменданта комендатури відділу організації служби. У 2008 році призначений на посаду старшого інспектора з військово-мобілізаційної роботи відділу організації служби Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. З 27 червня 2014 року призначений на посаду заступника начальника відділу організації служби, де працює по теперішній час.

Загальна характеристика напрямків діяльності
Одним із головних напрямів діяльності відділу є планування та організація служби особового складу університету, контроль за дотриманням службової дисципліни, порядку і правил носіння форменого одягу, забезпечення перепускного режиму на територію навчального закладу. Фахівці відділу залучаються до несення служби в якості чергових по університету, які керують діями добового наряду, сформованого з постійного та перемінного складу навчального закладу. Перепускний режим до навчального закладу організовано за допомогою сучасної системи контролю та управління доступом «Stop Net».

Відділ організації служби є основним організатором заходів із залучення особового складу до охорони публічного порядку під час проведення в місті різного роду масових заходів.

Відділ організації служби також є організатором стройової частини урочистостей, що проходять із залученням особового складу університету.

Контактна інформація
(0562) 46-32-36

(056) 370-29-17

Ел. пошта: vos@dduvs.in.ua

 

➤ Правила внутрішнього розпорядку Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

 
Структура університету
 

 


Кількість переглядів сторінки: 3 382