Відділ організації служби

Основним напрямом діяльності відділу є організація служби особового складу Дніпропетровського ДУВС, контроль за дотриманням службової дисципліни, порядку і правил носіння форменого одягу поліцейськими, забезпечення охорони та перепускного режиму на територію навчального закладу та організація мобілізаційної роботи. Перепускний режим до навчального закладу організовано за допомогою сучасної системи контролю та управління доступом «Stop Net».

Відділ організації служби є організатором заходів із залучення особового складу навчального закладу (поліцейських) до охорони публічного порядку, зокрема під час проведення масових заходів на території України.

Відділ організації служби також є організатором стройової частини урочистостей, що проходять із залученням особового складу університету.

Відділ очолює Кудрявцев Олександр Юрійович.

Штатна чисельність відділу складається також із заступника начальника відділу, провідних фахівців, провідного фахівця з мобілізаційної роботи, фахівців, інспекторів та чергового з режиму.

Фахівці відділу залучаються до несення служби в якості чергових по університету, які керують діями добового наряду, сформованого з постійного та перемінного складу навчального закладу.

 

Адреса електронної пошти: vos@dduvs.in.ua

Телефон чергової частини: (056) 756 46 26

Структура університету


Кількість переглядів сторінки: 5 672