Відділ режимно-секретного та документального забезпечення

Заснування відділу почалось з канцелярії, до складу якої входило 5 службовців: начальник канцелярії, завідуючий діловодством та 3 друкарки. У різні часи керівниками підрозділу були: Лобач З.М., Багута Л.М., Гостєва З.С., Павлова Т.П., Кузенкова Л.М.

У 1999 році канцелярія була реорганізована у перший відділ, який з 1999 р. по 2001 р. очолював випускник навчального закладу 1979 р. Заєць Л.І. У 2001-2002 р.р. відділ очолював також випускник навчального закладу 1987 р. Дмитренко М.І. З 2002 р. по 2006 р. відділом керував випускник навчального закладу 1993 р. Атрошенко М.І. Згодом цю посаду обіймали Свириденко С.В., Шевченко Т.В., Єфімов В.В., Піщемуха Т.А. 

У 2006 році у зв’язку з реорганізацією навчального закладу перший відділ перейменовано у відділ документального забезпечення та режиму, а з 2012 року до теперішнього часу – відділ режимно-секретного та документального забезпечення. З травня 2017 року по теперішній час відділ очолює випускниця ДДУВС підполковник поліції Кривошей О.А.

Утворення, реорганізація чи ліквідація ВРСДЗ в університеті здійснюється за попереднім погодженням з ДПРСД МВС України та УСБУ в Дніпропетровській області. Відділ підпорядкований безпосередньо ректорові університету.

ВРСДЗ ДДУВС виконує функції головного підрозділу з організаційно-методичних питань забезпечення режиму секретності, координації діяльності інших підрозділів та контролю у забезпеченні збереження державної таємниці.

Основними завданнями відділу є своєчасне розроблення та здійснення спільно з іншими структурними підрозділами університету заходів, спрямованих на забезпечення охорони державної таємниці, контролю за дотриманням структурними підрозділами університету режиму секретності, встановленого порядку ведення діловодства, строками підготовки до вищих органів державної влади і управління документів, узятих на контроль, та іншої інформації, передбаченої нормативно-правовими актами університету.

До функцій відділу належать: реалізація завдань у питаннях дотримання режиму секретності, державної таємниці та контроль за її збереженням в університеті; облік всіх документів, які надходять до навчального закладу, доповідь вхідних документів керівництву університету та доведення до відома виконавців; виконання інших функцій, пов’язаних з реалізацією покладених на ВРСДЗ завдань.

 

Склад відділу режимно-секретного та документального забезпечення

Начальник відділу – Кривошей Оксана Анатоліївна;

В.о. заступника начальника відділу – Тільна Ганна Павлівна;

Провідний фахівець – Ромащенко Сергій Іванович;

Фахівець – Мікула Світлана Іванівна;

Фахівець – Сидоренко Тетяна Петрівна.

 

Відділення документального забезпечення

Завідувач відділення – вакансія;

Фахівець – Тарянік Ольга Миколаївна;

Фахівець – Гарбарук Наталія Василівна;

Коректор – вакансія;

Оператор з уведення даних в ЕОМ – вакансія;

Оператор копіювальних та розмножувальних машин – вакансія.

 

Спеціальна бібліотека

Директор бібліотеки – Дмитренко Олена Володимирівна;

Бібліотекар – Дорчинець Валентина Олександрівна;

Бібліотекар – Пономаренко Олександр Олегович;

Бібліотекар – Приходько Ірина Вікторівна.

 

Архів

Архіваріус – Пономаренко Олена Олександрівна.

 

Адреса електронної пошти: vrsdz@dduvs.in.ua

 

Відділ режимно-секретного та документального забезпечення

 

Структура університету

 

 

 


Кількість переглядів сторінки: 2 668