Великий Юрій Миколайович

Великий Юрій Миколайович

Великий Юрій Миколайович, 1964 року народження, у 1985 році закінчив з відзнакою Дніпропетровський державний інститут фізичної культури та спорту за спеціальністю «Фізична культура і спорт», у 2003 році – Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Приймав участь у міжнародних конференціях щодо особливостей організації навчання в школах підготовки поліції в Легіоново (Польща) (1999), Кампіна (Румунія) (2018), масових заходах за участі поліції Європи у Корнгорні (Нідерланди), Вроцлаві (Польща), Авіла (Іспанія) (2007-2009).

З 1994 по 2014 року проходив службу в ОВС України на посадах середнього та начальницького складу, полковник міліції у відставці. З 1999 по 2014 року очолював професійну підготовку ГУМВС в Дніпропетровській області. За час роботи на посаді провів понад 200 заходів МВС України, ЦСКМ, ГУМВС, міжнародні змагання за участі поліції Німеччини та чемпіонат Європи серед поліцейських з плавання, організував навчання у ВНЗ МВС 8000 працівників міліції, за його ініціативи та безпосередній участі в 2012 році створено Навчальний центр працівників міліції і тактичну будівлю ГУ МВС, підготовлено та направлено до ОВС 18 методичних рекомендацій, відновлено 15 об’єктів ГУ МВС і ДДУВС навчального призначення.

З 2004 по 2014 роки на громадських засадах виконував обов’язки віце-президента обласного спортивного клубу міліції. За час діяльності клубу з числа особового складу ГУМВС підготовлено 42 переможця і призера Чемпіонату Світу, Європи, МВС, ЦСКМ серед поліцейських, працівників правоохоронних органів та міліції з професійно-прикладних видів спорту. Діяльність клубу міліції відображено в музеї МВС України.

У 2016-2017 році працював на посаді викладача кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС. З червня 2017 року по наступний час – завідуючий відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації.

Педагогічний стаж 10 років, має вищу педагогічну категорію, майстер спорту СРСР, України з плавання, багатоборства, прикладної стрільби, призер Відкритого чемпіонату України з багатоборства, Кубку України з триборства, переможець Кубку РРС Молдавії з триборства (1986-1987) та Відкритого чемпіонату України з марафонського плавання (1999).

Заохочений відзнаками Міністра внутрішніх справ України «За міжнародне співробітництво у правоохоронній діяльності», «Закон і честь», «За безпеку народу», міжнародним академічним Рейтингом популярності та якості «Золота фортуна».


Кількість переглядів сторінки: 531