Відділення з організації підготовки іноземних громадян ДДУВС

English version

 

У своїй діяльності відділення з організації підготовки іноземних громадян (далі – відділення) керується законами України, положенням про відділення (затверджено Вченою радою ДДУВС), наказами ректора.

Відділення створено у 2018 р. У 2018-19 та 2019-20 н.р. працювало у форматі підготовчих курсів для іноземних громадян або осіб без громадянства, які мають намір навчатися у вишах України. Зі слухачами проводилися заняття з української та англійської мов, хімії, біології, фізики, математики, країнознавства. Крім того, іноземні слухачі брали участь у студентських наукових та культурних заходах, як-от Всеукраїнська англомовна науково-практична конференція «Молодь і світова співпраця» (11 квітня 2019 р.), літературний вечір «Побачення під ліхтарем» (15 лютого 2020 р.). Наразі випускники підготовчих курсів навчаються у вишах Дніпра, Києва, Одеси, Тернополя, Полтави. З 2018 р. на навчання до університету було зараховано громадян Бангладеш, Гани, Еквадору, Зімбабве, Йорданії, Кенії, Мавританії, Марокко, Нігерії, Сомалі, Узбекистану.

У 2020-21 н.р. відділення одночасно опікується слухачами підготовчих курсів та іноземними студентами-бакалаврами спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент». У червні 2021 р. за участі фахівців відділення експертами Національного агентства із забезпечення вищої освіти спеціальність «Менеджмент» було акредитовано. Наразі ведеться підготовка до акредитації спеціальності «Економіка».

Основні завдання відділення полягають в організації набору на навчання іноземних громадян або осіб без громадянства; реєстрації їх у державних органах міграційного та територіального контролю; організації та координації навчання іноземних слухачів та студентів; забезпеченні їхньої первинної адаптації до умов проживання та навчання в Україні.

У складі відділення працюють к.і.н., доц. Прошин Денис Володимирович (завідувач відділення), Малюк Катерина Віталіївна (провідний фахівець відділення).

Адреса відділення: 49000, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26, корпус 10, к. 16.

E-mail: dftf@dduvs.in.ua

 

Посилання для заповнення онлайн-форми.

 

УМОВИ ПРИЙОМУ ТА НАВЧАННЯ (2021-2022 навчальний рік)

Спеціальність Вступний іспит
(бакалавріат)

подача документів:
01 червня –
02 жовтня 2021

зарахування:
не пізніше
15 грудня 2021

Термін навчання Вартість навчання
(грн. на рік)
Підготовка бакалаврів на базі повної середньої освіти
Менеджмент (специализация «Финансово-экономическая безопасность») Іноземна мова (англійська) 4 роки 36000
Підготовчі курси на базі повної середньої освіти
(початок занять: 01 жовтня 2021)
Предмети, що вивчаються:
– Українська мова
– Англійська мова як іноземна
– Хімія
– Біологія
– Математика
– Фізика
– Економічна та соціальна географія
1 рік 23000

 

Вступник (на бакалаврське навчання та на підготовчі курси) має надати:

1. Підписану заяву про прийом

2. Згоду на збір та обробку персональних даних

3. Дійсний національний паспорт (або документ, що посвідчує особу без громадянства) – оригінал та копію*

4. Свідоцтво про народження – оригінал та копію*

5. Документ про попередню освіту – оригінал та копію**

6. Додаток до документу про попередню освіту із зазначенням отриманих оцінок – оригінал та копію (у разі наявності)**

7. Довідку про стан здоров’я, засвідчену відповідним органом країни постійного проживання вступника**

8. Свідоцтво закордонного українця (за наявності)

9. Дійсний поліс медичного страхування (за винятком громадян тих країн, з якими укладено угоду про безкоштовну невідкладну медичну допомогу); пункт, що стосується можливого захворювання на COVID-19, є обов’язковим

10. 6 глянцевих фотокарток (3 x 4 см)

УВАГА!

Документи, які помічено (*), мають бути перекладені українською, нотаріально засвідчені та легалізовані в посольстві України у країні постійного проживання вступника.

Документи, які помічено (**), мають також бути засвідчені згідно з законодавством країни видачі та легалізовані згідно з чинним законодавством.

ПРОЖИВАННЯ

Університетський гуртожиток пропонує дво-, трьох- та чотирьохмісні кімнати, а також усі необхідні зручності (душові кабіни, повністю облаштовану кухню, Wi-Fi). На території університету працюють також студентська їдальня та кафетерій. Поруч з університетом розташовані торгівельні центри, парки, кінотеатри.


Кількість переглядів сторінки: 7 036