Відділення з організації підготовки іноземних громадян ДДУВС

English version

 

У своїй діяльності відділення з організації підготовки іноземних громадян (далі – відділення) керується законами України, положенням про відділення (затверджено Вченою радою ДДУВС), наказами ректора.

Відділення створено у 2018 р. У 2018-19 та 2019-20 н.р. працювало у форматі підготовчих курсів для іноземних громадян або осіб без громадянства, які мають намір навчатися у вишах України. Зі слухачами проводилися заняття з української та англійської мов, хімії, біології, фізики, математики, країнознавства. Крім того, іноземні слухачі брали участь у студентських наукових, культурних та спортивних заходах. Наразі випускники підготовчих курсів навчаються у вишах Дніпра, Києва, Одеси, Тернополя, Полтави. З 2018 р. на навчання до університету було зараховано громадян Бангладеш, Гани, Еквадору, Зімбабве, Йорданії, Кенії, Мавританії, Марокко, Нігерії, Палестини, Сомалі, Туреччини, Узбекистану.

З 2020-21 н.р. відділення одночасно опікується слухачами підготовчих курсів та іноземними студентами-бакалаврами спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент».

З 2022-23 н.р. відділення також пропонує іноземним громадянам короткострокові мовні курси (англійська та українська мови).

Основні завдання відділення полягають в організації набору на навчання іноземних громадян або осіб без громадянства; реєстрації їх у державних органах міграційного та територіального контролю; організації та координації навчання іноземних слухачів та студентів; забезпеченні їхньої первинної адаптації до умов проживання та навчання в Україні.

У складі відділення працюють к.і.н., доц. Прошин Денис Володимирович (завідувач відділення), Галенко Юлія Петрівна (провідний фахівець), Малюк Катерина Віталіївна (провідний фахівець).

Адреса відділення: 49000, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26, корпус 10, к. 16.

E-mail: dftf@dduvs.in.ua

 

 

УМОВИ ПРИЙОМУ ТА НАВЧАННЯ (2022-2023 навчальний рік)

Спеціальність Вступний іспит
(бакалавріат)
Термін навчання Вартість навчання
(грн. на рік)
Підготовка бакалаврів на базі повної середньої освіти
Менеджмент (специализация «Финансово-экономическая безопасность») Іноземна мова (англійська) 4 роки 40000 (очно або дистанційно)
Підготовче курси на базі повної середньої освіти
(початок занять: 01 жовтня 2022)
Предмети, що вивчаються:
– Українська мова
– Англійська мова як іноземна
– Хімія
– Біологія
– Математика
– Фізика
– Економічна та соціальна географія
1 рік 25600 (очно)
22100 (дистанційно)
Мовні курси (цілорічне зарахування)
Англійська / українська мова
Англійська мова
7 місяців 16600 (онлайн)
13000 (онлайн)

 

Вступник (на бакалаврське навчання та на підготовчі / мовні курси) має надати::

– Підписану заяву про прийом

– Згоду на збір та обробку персональних даних

– Дійсний національний паспорт (або документ, що посвідчує особу без громадянства) – оригінал та копію*

– Свідоцтво про народження – оригінал та копію*

– Документ про попередню освіту – оригінал та копію**

– Додаток до документу про попередню освіту із зазначенням отриманих оцінок – оригінал та копію (у разі наявності)**

– Довідку про стан здоров’я, засвідчену відповідним органом країни постійного проживання вступника**

– Свідоцтво закордонного українця (за наявності)

– Дійсний поліс медичного страхування (за винятком громадян тих країн, з якими укладено угоду про безкоштовну невідкладну медичну допомогу); пункт, що стосується можливого захворювання на COVID-19, є обов’язковим

– 6 глянцевих фотокарток (3 x 4 см)

УВАГА!

Документи, які помічено (*), мають бути перекладені українською, нотаріально засвідчені та легалізовані в посольстві України у країні постійного проживання вступника.

Документи, які помічено (**), мають також бути засвідчені згідно з законодавством країни видачі та легалізовані згідно з чинним законодавством.

ПРОЖИВАННЯ

Університетський гуртожиток пропонує дво-, трьох- та чотирьохмісні кімнати, а також усі необхідні зручності (душові кабіни, повністю облаштовану кухню, Wi-Fi). На території університету працюють також студентська їдальня та кафетерій. Поруч з університетом розташовані торгівельні центри, парки, кінотеатри.


Кількість переглядів сторінки: 7 948