Якісна юридична освіта – безпека родини, безпека держави

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ – провідний вищий навчальний заклад Придніпров’я, лідер з надання юридичної освіти.

В університеті навчаються майбутні юристи, захисники правопорядку, юрисконсульти, нотаріуси, судді, адвокати та інші представники юридичних професій.

Професія юриста – найпрестижніша та найшанованіша у світі. Уявити собі сучасне життя без величезної армії юристів просто неможливо. Сьогодні ситуація на ринку праці така, що перелік посад, на які можуть претендувати професійні юристи росте з кожним днем. Багато людей цієї спеціальності займають керівні посади у державних відомствах, управліннях, приватних організаціях та установах.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців за освітніми, освітньо-науковими рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук для системи юстиції, судових, правоохоронних, правозахисних органів, а також юридичних служб, підприємств, установ, організацій. Понад 93% науково-педагогічних працівників мають наукові ступені та вчені звання.

Якісна юридична освіта – дізнатися про вступ до університету
 

Ви можете отримати юридичну освіту за денною та заочною формами навчання на юридичному факультеті (факультеті № 4) та факультеті заочного навчання цивільних осіб Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та заочного навчання ДДУВС. Навчання здійснюється за кошти фізичних або юридичних осіб.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої юридичної освіти, та здійснює наукову, науково-методичну, науково-виробничу діяльність. На факультетах створено всі умови для інтелектуального та духовного розвитку студентів.

Освітній процес забезпечують провідні фахівці-юристи 6 кафедр: загальноправових, кримінально-правових, господарсько-правових, цивільно-правових, соціально-гуманітарних дисциплін, фізичного виховання. Університет сприяє практичній підготовці студентів в апеляційних, адміністративних, районних судах, управліннях юстиції, нотаріальних конторах, державній виконавчій службі та інше.

Студенти університету можуть навчатися на військовій кафедрі та разом з дипломом про вищу освіту отримати звання «офіцер запасу».

Юрист – це професія, що поєднує в собі всіх служителів закону та права. У руках фахівця цієї спеціальності долі людей, підприємств і навіть держави.

Тож, якщо Ваша майбутня професія юрист, – перед вами відкрито безліч шляхів працевлаштування!

Якісна юридична освіта – інформація для вступників

 


Кількість переглядів сторінки: 15 289