Інформація про університет

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний заклад вищої освіти системи МВС України, який охоплює всі елементи ступеневої освіти: бакалаврат, магістратуру, аспірантуру, докторантуру, систему підвищення кваліфікації та післядипломної освіти.

До складу університету входять:

факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

факультет підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань;

юридичний факультет;

факультет соціально-психологічної освіти та управління;

навчально-науковий інститут післядипломної освіти та заочного навчання;

Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя).

В університеті функціонує 25 кафедр. Викладацьку, виховну, методичну й науково-дослідну діяльність здійснюють більше ніж 325 науково-педагогічних працівників, 64 відсотки яких мають наукові ступені та вчені звання.

Загалом в університеті навчаються та підвищують кваліфікацію понад п’ять тисяч курсантів, студентів та слухачів за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Економіка», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Щороку до університету вступають близько 1600 осіб, які після закінчення навчального закладу отримують дипломи молодшого бакалавра, бакалавра та магістра.

У ЗВО функціонують зала судових засідань, навчальний полігон «Економічна безпека», аудиторія тактичної медицини, інтерактивна кімната з протидії домашньому насильству, психотренінговий комплекс.

Університет підтримує зв’язки із 27 навчальними закладами, науковими установами та організаціями. Окрім цього, закладом вищої освіти було укладено угоди про співробітництво із 15 партнерами. У 2018 році ДДУВС став 55 членом Асоціації Європейських Поліцейських Коледжів.

Значна увага в роботі з особовим складом приділяється питанням морального, духовного та естетичного виховання здобувачів вищої освіти. З цією метою у ДДУВС створені всі умови для всебічного розвитку особистості.

На території університету функціонують 3 гуртожитки, їдальня на 2000 місць, кафетерії, а також волейбольне та футбольне поле, 8 спеціалізованих спортивних залів, стрілецький та мультимедійний тири.


Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання
 


Кількість переглядів сторінки: 8 533