Публічні закупівлі

Типовий договір соціологічного дослідження та вартості надання відповідної послуги.

 

На виконання ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.15 № 922-VIII, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.16 № 557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)» та з метою дотримання принципу економії та ефективності закупівель, що організовуються та проводяться Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ наказом ректора створено тендерний комітет.

 

У процесі роботи комітетом забезпечується реалізація таких функцій:

– планування закупівель, складання та затвердження річного плану закупівель;

– здійснення вибору процедури закупівлі та її проведення;

– забезпечення рівних умов для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця;

– забезпечення складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених законом;

– забезпечення оприлюднення інформації та звіту щодо публічних закупівель відповідно до закону;

– надання роз’яснення особам, що виявили намір взяти участь у процедурі закупівель, щодо змісту тендерної документації у разі отримання відповідних запитів.

 

Керівництво роботою комітету здійснює голова ТК – проректор полковник поліції Фоменко Андрій Євгенович, який організовує роботу комітету несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.

Секретар комітету призначається головою комітету та забезпечує ведення та оформлення протоколів засідань комітету, оперативне інформування членів комітету стосовно організаційних питань його діяльності, виконання іншої організаційної роботи, зберігання документів щодо здійснення публічних закупівель, дотримання вимог законодавства з питань діловодства під час роботи з документами, розміщення інформації про публічні закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу через авторизовані електронні майданчики.

Секретар тендерного комітету: Анісімова Олена Юріївна, (056) 370-28-74.

Для забезпечення дотримання принципів економічної ефективності, прозорості та відкритості здійснення закупівель наказом ДДУВС від 03.01.17 № 1 затверджено Положення про порядок здійснення допорогових закупівель в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.Кількість переглядів сторінки: 6 761