До уваги викладачів

Announcement

ЖАН МОНЕ

Ви маєте можливість взяти участь у написанні та поданні проектів в сфері викладання для участі у конкурсі напряму ЖАН МОНЕ європейської програми ЕРАСМУС+, мета діяльності якого – активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій, а також залучення закладів вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів і поширення ідей Об’єднаної Європи.

ЯКІ ЗАХОДИ ПІДТРИМУЮТЬСЯ?

• Модулі Жана Моне – розроблення та викладання курсів, присвячених євроінтеграційній тематиці, обсягом не менше 40 годин на рік, і з подальшим включенням до навчальних планів освітніх програм. Модулі можуть зосереджуватися на одній конкретній дисципліні з європейських студій або бути міждисциплінарними.

Мінімальне партнерство – 1 організація. Тривалість проекту – 3 роки. Грант ЄС – 30 000 євро.

• Мережі Жана Моне фінансують створення та розвиток консорціумів міжнаціональних дослідницьких колективів (закладів вищої освіти, центрів досконалості, кафедр, окремих експертів тощо) у сфері досліджень Європейського Союзу та європейської інтеграції. Вони збирають інформацію, обмінюються досвідом, формують знання та сприяють процесу європейської інтеграції в усьому світі. Додатково цей напрям сприяє покращенню існуючих мереж, що підтримують конкретні заходи, зокрема залучення молодих дослідників до вивчення тем, пов’язаних з ЄС. Дані проекти базуються на проектних заявках, орієнтованих на діяльність, яку неможливо здійснити успішно на національному рівні.

Мінімальне партнерство – 3 організації з трьох різних країн . Тривалість проекту – 3 роки. Грант ЄС – 30 000 євро.

• Проекти Жана Моне – активізація євроінтеграційного дискурсу через конференції, семінари, круглі столи, літні школи, опрацьовування новітніх підходів і методології дослідження, створення платформ для обміну знаннями з метою поширення успішних практик і досвіду, розроблення нового змісту тощо.

Мінімальне партнерство-1 організація. Тривалість проекту – 12, 18, або 24 місяці. Грант ЕС – 60 000 євро.

Уcі типи проектів Жана Моне виконуються за принципом співфінансування: 20-25% від вартості всього проекту. У рамках реалізації проектів фінансування може надаватися на: оплату експертів/викладачів (80 євро за годину), участь у заходах проекту, проїзд, перебування, публікації, переклад, субпідряд, обладнання тощо.

Дедлайн подачі проекту 20.02.2020

 


Кількість переглядів сторінки: 97