Студент Дмитро Кучер став бронзовим призером Чемпіонату України з дзюдо

На татамі спорткомплексу «Олімпія +» у Дніпрі завершився Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів. У змаганнях за медалі боролися юніори та юніорки віком до 21 року. Бронзовим призером став студент 2-го курсу юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Кучер.

Спортсмен виступав у ваговій категорії +100, провів 5 сутичок, 4 із яких виграв, і тільки 1, за вихід у фінал, програв спортсмену набагато важчому за нього.

«Дмитро виступав дуже достойно, сутички були видовищними та запеклими. А у боротьбі за 3 місце він достроково отримав перемогу, провівши унікальний кидок із переходом на утримання», – розповідає тренерка збірної університету з дзюдо, викладачка кафедри фізичного виховання Маргарита Чоботько.

Підпис до фото: Дмитро Кучер на фото крайній справа

Попереду у дзюдоїста ДДУВС – відбіркові кубки до Чемпіонату Європи. Колектив університету тримає кулаки за Дмитра Кучера та бажає впевнено перемагати і надалі.